top of page
Fictional Character

אי אסקייפ רום

חדר בריחה בראשון לציון

 

מחפשים חדר בריחה בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה תמצאו את כל מה שרציתם לדעת על חדרי הבריחה שלנו בראשון לציון.

 

מעט יותר מעשור לאחר פתיחתם של חדרי הבריחה הראשונים בסין וביפן, טרנד חדרי הבריחה הגיע כבר כמעט לכל מדינה בעולם, כאשר לעיתים ניתן אף למצוא כמה סוגים של חדרי בריחה שונים באותה העיר.

אנחנו כל כך אוהבים את חדרי הבריחה, שהם אפילו הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים רבים. אנו נפגשים בחדרי הבריחה באירועים כמו ימי הולדת, בימי גיבוש לעובדים ואפילו סתם בבילוי משפחתי או בערב עם החברים או עם בן\בת הזוג. אין דרך מהנה יותר להעברת הזמן בסוף השבועמאשר ללכת לחדר בריחה, לאתגר את עצמכם ולהעלות את האדרנלין.

חדרי הבריחה מאפשרים לכם לא רק לצאת מהשגרה, אלא הם גם מאפשרים לכם להרגיש כמו דמויות בעלילה מקורית ומשוגעת. ממש כמו בסרט או במשחק מחשב שאתם הדמויות הראשיות בו. חדרי הבריחה נותנים לכם הרגשה שאתם ממש בעולם אחר, שבו תתנתקו מהמציאות הרגילה שלכם ויהיה עליכם לפתור את התעלומה שתאפשר לכם "לברוח" מהחדר במסגרת הזמן שמוקצה למשחק.

חדרי הבריחה שלנו בראשון לציון

מתוך הבנתנו לביקוש הרב בחדרי בריחה בראשון לציון ולכך שמדובר באטרקציה שמתאימה לכל אירוע, עמלנו רבות על

יצירת עלילות מקוריות ועל חדרי בריחה ברמה הגבוהה ביותר בישראל, שרק תרצו לחזור אליהם.

 

במתחם 'טאמפוס-גיימס' בראשון לציון תמצאו מגוון חדרי בריחה בנושאים ובקונספטים שונים, כך שבטוח שתמצאו את חדר הבריחה שהכי יתאים לאירוע ולמטרה שלכם.

במתחם שלנו תמצאו 5 קונספטים שונים של חדרי בריחה:

pngwing.com.png
חדר בריחה - השוקולד של תדי

משתתפים: 2-6.
משך המשחק: 60 דק'.
ז'אנר: מתאים לכל המשפחה.
ללא השתתפות שחקן.
עלילת המשחק: אתם נמצאים באנגליה בעיר York הידועה כבירת השוקולד והממתקים. קיבלתם הזדמנות חד פעמית לזכות בירושה יוקרתית אך זכרו – הדרך הכי טובה לחזות את העתיד, היא ליצור אותו.

חדר בריחה - כוכב הקופים

כמות משתתפים: 3-12.
משך המשחק: 90 דק' (הארוך ביותר בארץ).
ז'אנר:אקשן פעולה.
בהשתתפות שחקן.
עלילת המשחק:מזה כחודשיים, אבד הקשר עם אחד האסטרונאוטיםהחשובים בנאס"א, הוא נשאב לתוךחור תולעת שבאמצע הגלקסיה, ומשם עקבותיו נעלמו.אתם נשלחים לאותו חור תולעת ואין לדעתבאיזה כוכב תנחתו ובאיזו שנה.שימו לב, ייתכן שהכוכב עליו תנחתו יהיה כברמאוכלס ביצורים חיים כלשהן! תשמרו על עצמכם...

חדר בריחה - הקלף של ג'ק

כמות משתתפים: 3-7.
משך המשחק:60 דק'.
ז'אנר:מתח פעולה.
ללא השתתפות שחקן.
עלילת המשחק: לאחר שדודכם אלכס התחיל לשתות ולהמר, הפסיק לישון כמעט לגמרי ושינה את שמו לג'ק, וכן בני משפחתכם החליטו להתרחק ממנו, החלטתם להגיע בעצמכם לביתו המסתורי, במטרה לפתוראחת ולתמיד את התעלומה המשפחתית.בפנים לא מצאתם אף אחד, אבל בזמן שחיפשתם תשובות, פתאום הדלת נסגרה והבית הריק התעורר לחיים! האם תצליחו לגלות את הסוד של ג'ק?

חדר בריחה - השאגה

כמות משתתפים:2-6.
משך המשחק:60 דק'.
ז'אנר:מתח פעולה.
ללא השתתפות שחקן.
:עלילת המשחק
במאה XII לספירה, כפר קטן באזור במזרחאירופה חווה טרגדיה מסתורית.אנשים מתחילים להעלם ללא עקבותופחד שרר בכל האזור. השמועות מובילות אל בקתה של זקנה מוזרה בשם מאגדה, שחושדים שהיא אשמה בכל… נבחרתם כדי לחשוף את האמת ולגבור על הרוע, אך האם תספיקו לעשות זאת - לפני שאנשי הכפר יבואו ויעלו באש את הבקתה של הזקנה, עם כל מה שיימצאו בה?

pngwing.com.png
חדר בריחה - מיתוס

כמות משתתפים:2-6.
משך המשחק:60 דק'.
ז'אנר:אימה.
בהשתתפות שחקן.
עלילת המשחק:נבחרתם לחקור מיתוס אורבני, שרובץ סביב בית שדייריו מאבדים את חייהם בייסורים נוראיים.על פי האגדה, מרדף אחר סוד אינדיאני עתיקלהשגת חיי נצח עורר לחיים קללת מאיה איומה.נכנסתם לכאן מרצון, אבל אין לדעת מה מחכה לכם מעבר לדלת… האם הרוע ישחרר אתכם, או שתהפכו למיתוס בעצמכם?

bottom of page